Türkçe   English   
STAR OFİS YAZICI SARF MALZEMELERİ Cep: 0552 6338303 Tel:0212 4773720
 
Kampanyalar
Gazeteler

 
Hakkımızda

Güneş Bilgisayar ve Star Office 1998 yılında Gaziosmanpaşa'da AHMET GÜNEŞ tarafından  Yazıcı Sarf Malzemeleri ve Kartuş Toner Dolum Yenileme Merkezi” olarak kurulmuştur.

      Şirket kurucusu Ahmet Güneş, uzun yıllar yazıcı sarf ve dolum malzemeleri konusunda Türkiye'de söz sahibi olan AKSEL DIŞ TİCARET A.Ş. (PRİNT PEN )' de “Satış Müdürü”, fotokopi, yazıcı ve bilgisayar alanında dünya devi olan OLİVETTİ TÜRKİYE' de “Türkiye Satış Müdürü” ve AYMAKSAN ŞİRKETLER GRUBU' nda "Yazıcı Sarf Malzemeleri Bayi Satış Müdürü” olarak görev yapmış, sektörde geniş çevre ve tecrübeye sahiptir. Yazıcı sarf ve bilişim sektöründeki tecrübelerden yola çıkarak oluşturulan Sun Office, Inks Star ve Star Office markaları ile 1998 yılından bu yana kartuş dolum sektöründe hizmet vermektedir. Kısa sürede bölgesinde lider konumuna gelen Star Office, malzeme ve işçilikte en yüksek standartları korumayı prensip edinmiştir. Star Office' in olağan üstü iş gücü şirketin belirleyici özellikleri olan kalite ve güvenilirliği prensip edinmiş, bu prensipler ile hizmet vermeyi amaçlamıştır.

       Firmamız lazer yazıcılara ve inkjet mürekkepli yazıcılara ait onlarca model kartuş ve toneri doldurabilmekte ve yenileyebilmektedir. Her modelin dolumunda kullanılan parçalar ve sarf malzemeleri değişkenlik göstermektedir. Biz de her ürün dolumunda ve yenilenmesinde, farklı talimatları ve yöntemleri kullanmaktayız. 

      Lazer ve inkjet kartuşlar, çalışma prensibi olarak doluma ve yenilemeye son derece uyumludur. Özellikle gelişimini son sürat sürdüren lazer yazıcı ürünlerinde doldurulabilme ve yenilenebilme oranı %90 oranını geçmiştir. Star Office olarak h er zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız %100 müşteri memnuniyetidir.Saygılarımızla..A.Güneş

 
Paylaş